Boğazda Lüks Yat ve Teknelerde Özel Parti Davet Etkinlikleri

İstanbul Boğazı, yılın dört mevsimi eşsiz güzelliği ile büyülüyor. Boğaz denince aklınıza sadece klasik, standart koşullarda bir "Tekne Turu" geliyorsa; Parti-Davet Etkinlik Yöneticileri'miz ile iletişim kurmanızı öneririz. Boğazda yeni trend "VIP Yat ve Özel Dizayn Lüks Teknelerde Kişiye Özel Tasarlanan Parti-Davet Etkinlikleri". Boğazda Özel Yat'ta Parti, yerli ve yabancı bir çok kişinin öncelikli tercihi haline geldi. Boğaz'da Parti etkinlikleri olarak neler önerebileceğimizi aşağıda bulabilirsiniz. Parti Etkinlikleri farklı bütçe ve beklentilere göre kişiye özel tasarlanmakta olup orta, orta üst ve Vip Parti Davet'leriniz için idealdir. Aşağıdaki iletişim numaralarımız vasıtasıyla Etkinlik Yöneticileri'mizden randevu alabilir ve müsait olduğunuz bir zamanda size uygun lüks yat ve teknelerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Exclusive Parties on the Bosphorus by Luxury Yachts & Boats

Impress your guests in a unique and comfortable nautical setting. Private Boat Parties in Istanbul are getting very popular for High end society. Whether you are considering a special Birthday... or a Bachelorette party, our selection of boats/yachts and concept drinks/menus served by a professional and attentive staff will leave you with everlasting memories. Admire the beautiful scenery with 360 degree views from the spacious open-air terraces of our luxury boats. We will assist you in every aspect of your Party planning process including live entertainment, table setting, ...special decoration and ground transportation. Our Party planning expert will help you plan and ensure your Private Party in Istanbul goes off as smoothly as possible.

For bespoke and creative party invitations give us a call on +90 535 312 2642 Reach us by e-mail or the quickest way by whatsapp +90 541 312 2642

Balayi-Hediyesi

Hediye Sertifikası - Gift Certificate

teknede-dogum-gunu

Doğum Günü - Birthday

Bridal-Shower

Bekarlığa Veda - Bachelorette

teknede-baby-shower

Baby Shower

nisan-davet

After Party

mezuniyet-partisi

Mezuniyet - Graduation

teknede-evlilik-yildonumu

Yıldönümü - Anniversary

yılbaşı-partisi

Yılbaşı - New Year

party-kids

Party Kidz

dugun-pastasi

Yaza Merhaba - Summer Welcome

özel-kokteyl-parti

Özel Davet - Concept Party

cicek-aranjmani

Çiçek Aranjman - Floral Arrangement

dugun-konsept-dekorasyon

Dekorasyon - Themed Decorations

professional-photographer-services-istanbul

Fotoğrafçı - Photographer

dugun-dj-organizasyon-istanbul

DJ

muzik-grubu-cigan

Müzik Grubu - Musicians

hediye-cicek-buketi

Özel Hediye - Special Gift

ozel-turk-gecesi

Eğlence - Entertainment