Boğazda Lüks Yat ve Teknelerde Davet Etkinlikleri

İstanbul Boğazı, yılın dört mevsimi eşsiz güzelliği ile insanları dinlendirerek terapi ediyor. Boğaz denince aklınıza sadece klasik, standart koşullarda bir "Tekne Düğünü" geliyorsa; Davet Etkinlik Yöneticileri'miz ile iletişim kurmanızı ve imza attığımız üst düzey Davet Organizasyonları'nı öğrenmenizi öneririz. Boğazda yeni trend "VIP Yat ve Özel Dizayn Lüks Teknelerde Kişiye Özel Tasarlanan Davet Etkinlikleri". Boğazda Davet, yerli ve yabancı bir çok tanınmış ailelerin de öncelikli tercihi haline geldi. Boğaz'da davet etkinlikleri olarak neler önerebileceğimizi aşağıda bulabilirsiniz. Davet Etkinlikleri farklı bütçe ve beklentilere göre kişiye özel tasarlanmakta olup orta, orta üst ve Vip Davet'leriniz için idealdir. Aşağıdaki iletişim numaralarımız vasıtasıyla Davet Etkinlik Yöneticileri'mizden randevu alabilir ve müsait olduğunuz bir zamanda size uygun lüks yat ve teknelerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Private Event Invitations, Wedding Receptions on the Bosphorus by Luxury Yachts & Boats

Impress your guests in a unique and comfortable nautical setting. The sparkling waters of the Bosphorus with its stunning natural splendour provides the perfect backdrop for a boat charter around its waters and will ensure you experience a truly memorable cruising trip. Boat Weddings in Istanbul are getting very popular for High end society. There's no better way to commemorate a wedding, a pre or post wedding or anniversary celebration, than aboard an elegantly appointed boat. Whether you are considering an anniversary or hosting a wedding, our selection of boats/yachts and menus served by a professional and attentive staff will leave you with everlasting memories. Admire the beautiful scenery with 360 degree views from the spacious open-air terraces of our luxury boats. We will assist you in every aspect of your event planning process including live entertainment, table setting, floral arrangements and ground transportation. Our wedding planning expert will help you plan, communicate with vendors, and ensure your wedding in Istanbul goes off as smoothly as possible.

For bespoke and creative invitations give us a call on +90 535 312 2642 Reach us by e-mail or the quickest way by whatsapp +90 541 312 2642

Balayi-Hediyesi

Hediye Sertifikası

gelin-hamami

Gelin Hamamı

Bridal-Shower

Bridal Shower

kina-gecesi-organizasyonu

Kına Gecesi

nisan-davet

Nişan

dugun-daveti

Düğün

banket

Banket

dugun-catering

Catering

dugun-kokteyl

Özel Kokteyl

dugun-pastasi

Düğün Pastası

cicek-aranjmani

Çiçek Aranjman

dugun-konsept-dekorasyon

Dekorasyon

dugun-fotografcisi

Düğün Fotoğrafçısı

dugun-dj-organizasyon-istanbul

DJ

bogazda-eglence-etkinlik

Entertainment

dugun-dans-koreografi

Dans Koreograf

dugun-website

Özel Websitesi

nikah-sekeri-istanbul

Nikah Şekeri

dugun-davetiye

Davetiye Basım (Invitation Printing)

dugun-sonrasi-parti

After Wedding Party

konuklara-ozel-sehir-turu.jpg

Konuk Gezileri

konuk-havaalani-transferi

Airport Transfer

vip-dugun-arac-kiralama

VIP Araç

helikopter-turu-istanbul

Helikopter